HPV Nedir?


HPV (Siğil virüsü) Genellikle cinsel yolla bulaşır. Ancak bir çok çeşidi olmasından dolayı bazı çeşitleri WC’lerden, klozetlerden, çamaşırlardan da bulaşabilmektedir. Bazen ten renginde olup belirti vermez, bazıları ise sivilce zannedilir. Bazıları da et beni gibi gözükebilir. İltihaplı olan çeşidi de bulunmaktadır. İltihaplı çeşitleri ağrı ve akıntı yapmaktadır. Genital bölgelerinde siğil bulunan kişilerin jiletle temizlik yapmaları çok tehlikelidir. Sebebine gelince olası siğilin kanaması durumunda kanın bulaştığı her yerde siğil çıkar. (Bu nedenle tüy dökücü kullanılmalıdır) Deri altı enfeksiyonudur. Kana karışmaz ama çok ciddi bir hastalıktır. Toplumumuzda bir çok kişide bulunmaktadır. İnsanımızın genellikle utangaç olmasından dolayı yeteri kadar bilinmemektedir. Kuluçka (yumurtlama) döneminden sonra cinsine göre zaman içinde çoğalabilmektedir. Vücut bağışıklık sisteminin zayıfladığı anda çoğalırlar. O yüzden HPV’li hastalar vücut dirençlerini sürekli güçlü tutmak zorundadır. Genital siğile çözüm olarak piyasada satılmakta olan 2 etkili ürün vardır.

  • Gntsiiltem
  • Gentalsil

GNTSİİLTEM uzun zamandır piyasada bulunan ve birçok kişiye çözüm olmuş bir üründür. Ancak talebin çok olması fırsat bilinerek sahte ürünler ile insanlar kandırılmaktadır. Eğer Gntsiiltemi tercih edecekseniz orjinal ürün olduğundan emin olmalısınız. Sizler için araştırdık ve orjinal ürünü satan bir platform bulduk.

genitalsigilhakkinda.com adresinden bilgi ve orjinal ürünü alabilirsiniz.

GENTALSİL piyasaya yakın zamanda girmiş ve insanların kafasında soru işareti bırakan Gntsiiltem e rakip olmuştur. benzer içeriğe ve doğal olarak etkiye sahip olan Gentalsil siğillere sürüldüğü andan itibaren siğilin köküne inip HPV virüsünün kurutulmasında faydalıdır. Önce beyazlar, ardından kömür gibi kurutup siğillerin düşmesini sağlar. Islak bölgelerde (rahim içi, ağız içi, makat içi) kullanılamaz. Ancak çok yakında ıslak bölgeler için çözüm bulunacaktır. Genital bölgelerinde siğil bulunan erkeklerin eşleri ya da partnerlerinde akıntı koku ve düzensiz adet var ise mutlaka hemen SMEAR (Simir) testi yaptırıp 1. evrede tedavi edilmelidirler.

Peki Gentalsil e nasıl sahip olabiliriz. Sizler için onu da temin edebileceğiniz bir adresi aşağıda paylaşalım.

hpvvirusu.com

GNTSİİLTEM mi GENTALSİL mi?

Bilinmeli ki piyasaya tutunmuş kaliteli ürünlerin her zaman çakması da piyasaya sürülmektedir. Gentalsil henüz yeni bir ürün olduğundan ve Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının da onayını aldığından daha güvenilir bir ürün olarak görmekteyiz. Yine de kişinin tercihine kalmıştır.

Sohbete katılın

1 yorum

  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir